Kochając dźwięk

Zachwyć się brzmieniem, które zainspiruje Cię do odkrywania nowych rejonów dźwięku i w każdej chwili. Sprawdź słuchawki, głośniki, soundbary Edifier, by słyszeć więcej!

Czym jest EDIFIER?

Edifier to nie tylko dźwięk. Reprezentujemy lifestylową klasę premium, która wyznaczyła standardy w branży Hi-Fi, konsekwentnie oferując klientom na całym świecie wysokiej klasy produkty audio w przystępnych cenach.

Nasza pasja

Naszą pasją jest dostarczanie wyjątkowych wrażeń dźwiękowych poprzez szeroką gamę urządzeń rozrywkowych, które zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i profesjonalistach.

Nasze cele

W Edifier rozumiemy oczekiwania naszych odbiorców, dostarczając im doskonały dźwięk, wydobywający się z wysokiej jakości komponentów. Nieustannie stawiamy sobie nowe wyzwania poprzez własne pomysły oraz innowacyjne wykorzystanie nowych technologii. Wnosimy ten sam obraz do wszystkich swoich rozwiązań audio — domowe systemy dźwiękowe, profesjonalne systemy audio do konkretnych zastosowań na scenie, w salach przesłuchań i innych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest INNPRO Robert Błędowski Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, przy ul. Rudzkiej 65c, 44-200 Rybnik. Pełna treść obowiązku informacyjnego dostępna jest przy kontakcie na adres e-mail: [email protected] oraz w Polityce prywatności. Przesyłając formularz kontaktowy oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Polityki prywatności serwisu edifier-polska.pl