Stojaki EDIFIER

 Ze stojakami Edifier będziesz w stanie poprawić swoje doznania akustyczne. Z ich pomocą wyeksponujesz głośniki, które staną  się nieodłącznym elementem wystroju Twojego wnętrza. Edifier przenosi doświadczenie muzyczne na jeszcze wyższy poziom! 

Słuchawki EDIFIER

Słuchawki Edifier sprawdzą się jednakowo podczas długich rozgrywek gamingowych, jak i podczas codziennego użytkowania. Zapewnią fantastyczną jakość dźwięku, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.

Polecane

SS02C

Wysokiej jakości stojaki do głośników marki Edifier umożliwią Ci wyeksponowanie Twoich głośników i poprawienie doznań akustycznych. Zostały wykonane ze stabilnej konstrukcji MDF, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe.

NOWOŚĆ

SS01C

Wysokiej jakości stojaki do głośników marki Edifier umożliwią Ci wyeksponowanie Twoich głośników i poprawienie doznań akustycznych. Zostały wykonane ze stabilnej konstrukcji, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe. Nie musisz obawiać się o zarysowania czy wgniecenia na podłodze. Gumowe stopki chronią przed powstawaniem rys, a dodatkowo zapewniają stabilizację na dowolnie wybranej, prostej powierzchni.

Poznaj stojaki EDIFIER

W ofercie znajdziesz stojaki dla kilku modeli głośników, dzięki czemu na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie! Wyróżniają się swoją stabilnością i doskonałą redukcją wibracji. Dodatkowo możesz wypełnić je pisakiem, ponieważ są puste w środku, co sprawia, że zminimalizujesz rezonans akustyczny. Zatrać się w muzyce, dzięki Edifier!

SS03

Wysokiej jakości stojaki do głośników marki Edifier umożliwią Ci wyeksponowanie Twoich głośników i poprawienie doznań akustycznych.

Czytaj więcej »

SS02C

Wysokiej jakości stojaki do głośników marki Edifier umożliwią Ci wyeksponowanie Twoich głośników i poprawienie doznań akustycznych.

Czytaj więcej »